gezuar-viti i ri-2

Shitje kukullash seksi me cilësi të lartë

Përqendrohuni në shitjen e kukullave seksi

Në Date a Doll, ne kemi një përqendrim 100% në shitjen e kukullave seksi premium. Një përzgjedhje e gjerë e kukullave seksi femra dhe kukullave seksi mashkullore e bën të lehtë për ju të gjeni saktësisht kukullën e seksit që kërkoni. përkatësisht ne i ndamë të gjitha kukullat e seksit në kategori të ndryshme të kukullave seksi që ju japin mundësinë e frikshme për të blerë në mënyrë specifike, duke filluar nga lartësia e kukullës, te madhësia e gjoksit dhe markat e fundit të kukullave seksi. Zbuloni shumë mundësi zgjedhjeje, të tilla si kukull seksi afrikane, kaukaziane ose kukull seksi aziatike.

Blerje e lehtë e kukullës seksi në Date a kukull

Si klient i një kukulle Date, ju gjithmonë mund të ndjeni presion 100% për qind kur bleni me ne. Ne jemi tregtarë të autorizuar të të gjitha markave që gjeni këtu tek ne, dhe ne jemi gjithmonë të certifikuar nga produktet që mund t'i gjeni në bazën e të dhënave nën tregtarët e certifikuar. Isshtë një iniciativë e re që ju siguron si klient, kështu që ju mund të ndiheni 100 për qind të sigurt se produkti juaj nuk përmban kimikate toksike, të cilat shpesh shihen në kukulla seksi me cilësi të dobët, ose kopje të drejtpërdrejta që janë shumë më poshtë se çmimi origjinal i tregut.

Shihni vlerësimet e klientëve

Ian N Henriksen
Ian N Henriksen
2020-10-15
Shqyrtimi i konfirmuar
Pershendetje Emri im është Ian. Unë kam dhe kam pasur një përvojë të kanunit që kam të bëj me një super person të quajtur Kim. Kim është nga DateADoll. Unë dhe Kim kemi pasur një kanun dhe pazar të madh për këtë super Doll. Unë kam porositur dhe paguar. Po, unë mund të rekomandoj që të kontaktoni Kim. Ka vërtet shërbim këtu.
Lars Vingborg
Lars Vingborg
2020-09-23
Shqyrtimi i konfirmuar
Pershendetje! Emri im është Lars Dhe bleva një dicka pak të keq nga një kukull 108 cm Wm në Date a Doll. Jam shumë i lumtur për këtë. Easyshtë e lehtë për tu trajtuar. E përdor kur jam me brirë.
Dimitri slogovan
Dimitri slogovan
2020-09-17
Shqyrtimi i konfirmuar
Shërbimi i mirë i topit dhe Kim nga dateadoll ishte kaq e dobishme për blerjen time. Kishte disa gjëra për të cilat unë isha në dyshim Por kim më ndihmojnë shumë shpejt përmes pyetjeve të mia. Mund ta rekomandoj shumë datadollin nëse ju mungon një i dashur / lodër atje në shtëpi
Kenneth Hansen
Kenneth Hansen
2019-06-11
Shqyrtimi i konfirmuar
Shërbimi ishte shumë i mirë dhe Kim nga Dateadoll shumë e dobishme.

Markat më të shitura të kukullave seksi

Doll WM
Kukulla YL
Kukulla Ai Tech
Kukull Abei
Kukulla HR

Nëse ndizni fëmijët silikoni dhe numrat e këqij, ne kemi mjaft. Të gjitha kukullat tona seksi kanë një hapje orale, vaginale dhe anale, kështu që ju mund të merrni vetëm stimulimin që dëshironi.

Në DateaDoll.dk ne shesim vetëm kukulla seksi realiste dhe madje jemi tregtari më i lirë i kukullave të seksit të vërtetë, nga marka të tilla si WM Doll, prodhuesi kryesor në botë i kukullave seksuale dhe YL Doll, i cili vjen menjëherë pas.

Me ne do të gjeni një përzgjedhje të madhe të kukullave seksi me çmime të lira, dhe me më shumë se 5000 kombinime të ndryshme sigurisht që kemi një kukull seksi për shijen tuaj. Nëse jeni duke kërkuar një partner për seks ose argëtim në tryezën e ngrënies, kjo është gjithashtu e mundur me një kukull seksi të vërtetë nga DateaDoll.dk.

Shumica e kukullave tona seksi janë kasta të trupave të vërtetë femra, si jashtë ashtu edhe brenda. Të gjitha kukullat tona seksi kanë një Vagina e cila është një kast i drejtpërdrejtë i një gruaje të vërtetë dhe është garancia juaj që të gjitha pritjet tuaja të përmbushen për një përvojë realiste seksi.

Pavarësisht nëse preferoni një gji të madh shëndoshë, një prapanicë të vogël të keqe, bionde, brune, aziatike, vajza të errëta apo diçka krejt tjetër, ne kemi një që është e garantuar që do t'ju fusë në tronditje

Ju mungon një partner seksi apo keni një fantazi të keqe kur shihni partnerin tuaj me një grua tjetër?
Kështu që blini kukullën tuaj seksuale realiste në dateadoll.dk dhe jetoni fantazinë tuaj të keqe ose përdorni atë gjatë një parathënie të keqe me të dashurën, gruan ose burrin tuaj.

Përdorni kukullën ku, kur dhe në çdo pozicion!

Deri më sot një garanci për Çmimin e Kukullave për T ALL GJITHA kukullat seksi

DOLLET më të mira të shitjes

Bleni një kukull seksi realiste dhe keni një përvojë realiste seksi
Gjeni kukull seksi që ju përshtatet në mënyrë perfekte

 

Garancia e ICEMIMIT

Në Date a Doll, ne kemi një garanci çmimi për të gjitha kukullat seksi. Kjo do të thotë që nëse gjeni të njëjtin model me të njëjtat karakteristika në faqet e internetit të tjera, atëherë ne përputhemi me çmimin + 5% shtesë! Lexoni më shumë këtu për garancinë e çmimeve në kukullat seksi

DELRGIMI FALAS

Tek ne, ju keni mundësinë e shpërndarjes falas të kukullave seksuale në madhësi natyrore nëse jetoni në SH.B.A., Evropë, Azi, Australi dhe Amerikën e Jugut. Lexoni më shumë rreth transportit falas në kushtet e tregtisë.

KLIENTET DHE TVSHI I PRFSHIR

Ne u ofrojmë klientëve tanë TVSH dhe taksën e taksës doganore të përfshirë, që do të thotë se nuk do t'ju ngarkohet një tarifë për marrjen e sendit tuaj. Mimi që shihni është çmimi që ju paguani. Asgje tjeter.

Ekspresion i besueshëm

Për të siguruar që paketa juaj është në duar të mira, ne kemi aleatuar me disa nga transportuesit më të mëdhenj si DHL, UPS dhe FedEx.

SHITJE DIREKT

Të gjitha porositë bëhen direkt me prodhuesin, i cili është me kosto efektive. Ndryshe nga shitësit me pakicë të tjerë që shesin kukulla të rreme të lira, ne mund të garantojmë kukulla seksi të vërteta nga markat më të mëdha.

CILESI E LARTE

Datë një përqëndrim Doll në cilësi. Kukulla tona seksi janë bërë
sipas standardeve të rrepta ndërkombëtare, dhe kukull
kontrollohet cilësia para dërgesës

Markat më të mëdha SEX DOLL

Ne kemi zgjedhur me dorë markat më të njohura në treg, dhe për këtë arsye do të gjeni vetëm disa marka, por të zgjedhura me kujdes. Me më shumë se 600 modele të ndryshme të kukullave seksi, ne përfaqësojmë një gamë të gjerë të kulturës, moshës dhe orientimit.

GARANCUAR DOLLET E PRGJITHSHME

Në tregun online, ka më shumë shitës me pakicë nga sa mendoni. Ata pëlqejnë të përdorin fotografi që duken si kukulla WM dhe YL për konfuzion. Data e një tregtari të certifikuar kukullsh të kukullave seksuale realiste, dhe për këtë arsye mund të lexoni këtu në lidhje me vërtetimin e datës së një Doll.

INFORMACIONI TUAJ PERSONALE

Datën kur një kukull dërgon paketën tuaj në paketim anonim dhe konfidencial. Përveç kësaj, ne përdorim një lidhje SSL, kështu që ju mund të blini në mënyrë të sigurt dhe të sigurt Së SHBA

KONTROLLI I CILËSISË

Ekipi ynë i vlerësimit të cilësisë vlerëson çdo detaj për t'u siguruar që i plotëson të gjitha standardet e industrisë para se të dërgojmë kukullën tuaj të seksit.

MBROJTJA E CHAT 24/7

Mbështetësit tanë janë të disponueshëm pjesën më të madhe të ditës përmes kutisë së bisedës, dhe nëse nuk jemi online për momentin, do t'ju përgjigjemi. Email brenda 4 orësh.

SH SERVRBIMI I KLIENTIT EDO DIT 10 22-XNUMX

Tregu në internet është plot me shitës me pakicë që shesin kukull të rreme me kimikate toksike. Kjo është arsyeja pse Date a Doll është një tregtar i certifikuar i kukullave seksuale realiste, dhe mund të lexoni në lidhje me certifikimin e datës një Doll.

TPE SEX DOLLS

DOLLS M B T MIRA TOLD SHITURA Seksi N IN 2020